Hakkımızda

Dinesty, kendi iş alanlarında başarılı profesyonelleri, aynı çatı altında bir araya getirerek 2013 yılında Metin Şen tarafından kurulmuştur.

Metin Şen - Yönetim Kurulu Başkanı
Levent Bilgin - Yönetim Kurulu Üyesi
Aslı Şen - Yönetim Kurulu Üyesi
Yaşar Gümüşel - Yönetim Kurulu Üyesi

Kendi iş alanlarında güçlü bir yapıya sahip olan profesyoneller, Dinesty çatısı altında birleşip yiyecek içecek sektörüne girerek; inşaat, gayrimenkul ve enerji sektöründe göstermiş oldukları başarılarının üzerinde bir başarı göstermeyi amaçlamaktadırlar.

Yönetim Kurulu üyelerimiz, kendi tutkularının peşinden gitmişler ve bunun sonucunda da unutulmaz farklı mutfak deneyimleri yaratarak, misafirlerinin kokladığı, gördüğü, tattığı ve dokunduğu her şeyde mükemmeli yakalamak için yola çıkmışlardır.

Dinesty, bugün itibariyle güçlü bir finansal yapı ve yatırımcı ortaklığına sahip olmakla birlikte, geniş iletişim ağı sayesinde ise hem yatırımcı hem işletmeci olma özelliği taşımaktadır.

Yiyecek içecek sektöründe son derece deneyimli bir yönetim ekibi liderliğinde ilerleyen Dinesty, misafir memnuniyeti ve aidiyetini en üst seviyede tutabilmek adına, konusunda uzmanlaşmış profesyonellere sahip, genç bir şirkettir.

Dinesty, gücünü yatırıma, yenilikçiliğe ve misafirlerine farklı deneyimler yaşatma hedefine odaklayarak; Türkiye'de uzun yıllar boyunca yiyecek&içecek sektöründe başarılı olmayı ve bu başarısını sürdürerek sürekli büyümeyi hedeflemektedir.

Scroll to Top