Hakkımızda

Dinesty, kendi iş alanlarında başarılı 5 güçlü yatırımcının bir araya gelmesi ile kurulmuştur;

Metin Şen - Yönetim Kurulu Başkanı
Levent Bilgin - Kurul Üyesi
Aslı Şen - Kurul Üyesi
Yaşar Gümüşel - Kurul Üyesi

Kendi alanlarında güçlü bir yapıya sahip olan yatırımcılar, yiyecek&içecek sektörüne girerek İnşaat, Gayrimenkul ve Enerji Sektöründe göstermiş oldukları başarılarının üzerinde bir başarı göstermeyi amaçlamaktadırlar.

Kurucu ortaklarımız, kendi tutkularının peşinden gitmişler ve bunun sonucunda da unutulmaz, farklı mutfak deneyimleri yaratmak ve misafirlerinin kokladığı, gördüğü, tattığı ve dokunduğu her şeyde mükemmeli yakalamak için yola çıkmışlardır.

Dinesty, bugün itibarıyla güçlü bir finansal yapıya ve güçlü bir yatırımcı ortaklığına sahip olmakla birlikte, büyük bir iletişim ağı ile hem yatırımcı hem de işletmeci olma özelliğini taşımaktadır.

Yiyecek&İçecek sektöründe son derece deneyimli bir yönetim ekibi liderliğinde ilerleyen Dinesty, misafir memnuniyeti ve aidiyeti yaratma konusunda uzman personele sahip, genç bir şirkettir.

Dinesty, gücünü yatırıma, yenilikçiliğe ve misafirlerine farklı deneyimler yaşatma hedefine odaklayarak; Türkiye'de uzun yıllar boyunca yiyecek&içecek sektöründe başarılı olmayı ve bu başarısını sürdürerek sürekli büyümeyi hedeflemektedir.

Scroll to Top